Service Desk Specialist

O pozici

Do našeho Customer Care týmu hledáme zkušeného člověka na pozici SERVICE DESK SPECIALIST. Specializujeme se na vývoj webů a aplikací na pokročilých platformách Sitecore, Kentico a Zimbra. Pozice je vhodná pro uchazeče s hlubším zájmem a již s nějakými zkušenostmi s vývojem a údržbou webu/eshopu a s angličtinou na středně pokročilé úrovni.

Co budete dělat?

  • Příjem a analýza klientských/technických požadavků přes ticketovací systém JIRA
  • Kontrola/zřízení zaměstnaneckých přístupů do interních systémů JIRA/Redmine
  • Správa mobilních telefonů a tarifů pro zaměstnance
  • Domény, kontrola expirací, objednávání etc.
  • Vyřizování ticketů vlastními silami nebo delegování práce v případě náročnějších změn na programátory, kodéry nebo jiné specialisty
  • Kontrolu stavu požadavků
  • Fakturace, reporty (monthly)
  • Znalost aktuálních servisních smluv a řízení činnosti v souladu s nimi
Co se u nás můžete naučit?
  • Komunikovat v business kontextu s klienty v ČR i v zahraničí
  • Pracovat s unikátními technologiemi v oboru vývoje webu a digitálního marketingu
  • Organizovat práci v menších i větších digitálních projektech /výborná příprava na pozici Project Manager pro IT oblast

Co můžeme nabídnout my?

  • Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, členové našeho týmu jsou uznávanými odborníky
  • Působíme v ČR i v zahraničí, našimi klienty jsou společnosti jako RWE, Metro/Makro, Olympus, KB, Conrad, Wuestenrot, Oriflame
  • Sídlíme v moderních kancelářích s příjemnou a neformální atmosférou
  • Podnikáme časté pracovní cesty po ČR i do zahraničí
  • Pořádáme širokou škálu školení a vzdělávacích kurzů
  • Jsme tým nadšenců, kteří se navzájem podporují a motivují
  • Kvalitní práci umíme kvalitně ohodnotit

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)