Recepční/Asistentka - 75% úvazek

O pozici

Hledáme vhodnou uchazečku na pozici Recepční, která bude zodpovědná za komunikaci se zaměstnanci, vítání příchozích hostů, klientů, zájemců o zaměstnání a agendu spojenou s chodem recepce. Na této roli je potřeba být proaktivní, být zodpovědná a samostatná, umět si nastavit priority a nebát se pracovat v multikulturním prostředí. Ideální kandidátkou je flexibilní osoba s pozitivním přístupem a příjemným vystupováním :).

Hlavní náplň práce

  • vítání příchozích hostů a poskytování informací
  • zodpovědnost za reprezentativní vzhled kancelářského prostoru
  • péče o příchozí návštěvníky s nabídkou občerstvení/nápojů
  • třídění a distribuce emailů
  • denní komunikace se zaměstnanci
  • vyřizování služebních cest pro zaměstnance
  • výpomoc na firemním baru
  • administrativa spojená s náplní práce a komunikace s dodavateli

Co je potřeba mít

  • zkušenost na pozici recepční (výhodou, ne však podmínkou)
  • výbornou češtinu/slovenštinu a angličtinu na komunikativní úrovni
  • uživatelské PC dovednosti – Outlook, MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • příjemnou, reprezentativní osobnost s profesionálním vystupováním
  • empatickou povahu s dobrými komunikačními a organizačními dovednostmi
  • silnou orientaci na detail, proaktivní přístup k řešení problémů a umět improvizovat
  • schopnost vyřešit urgentní záležitosti

Co nabízíme

  • multikulturní pracovní prostředí – denní využití anglického jazyka
  • moderní a inspirující prostředí digitální agentury
  • možnost kariérního růstu v rámci našich firem
  • v rámci benefitů lektora angličtiny, který pochází z Ameriky
  • firemní akce a eventy
  • v rámci benefitů slevu na dovolenou na jachtě
  • firemní bar/kavárnu, kde si můžete za drobné koupit čerstvé občerstvení, nebo si dát naši výbornou kávu a jiné nápoje + denně čerstvé ovoce
  • podporu sportovních aktivit – MULTISPORT karta

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)