QA Specialist

O pozici

Baví vás testování webových aplikací a nemáte rádi rutinu? Zajímají vás pokročilé webové technologie a chcete je poznat? Chcete zlepšit svoji angličtinu, ale nemáte možnost mluvit, takže ji zapomínáte? Baví vás učit se automatizaci nebo se v ní zdokonalovat? A chcete pracovat v úspěšné české firmě, která dělá projekty pro silné hráče v zahraničí i v Česku? Pak jste náš člověk!

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Příprava checklistů
  • Manuální testování webových řešení
  • napříč mobilními zařízeními a prohlížeči
  • Příprava test reportů
  • Příprava uživatelské dokumentace
  • Komunikace s vývojářským týmem a zákazníkem
  • Správa defektů
  • Převzetí zodpovědnosti za kvalitu dodávaného SW na určeném projektu

POŽADUJEME:

  • 1 rok zkušeností s testováním webových nebo mobilních aplikací
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni (nebát se mluvit a mít zájem se rozmluvit), tým vývojářů a testerů je mezinárodní
  • Proaktivní přístup ke své práci
  • Zájem se rozvíjet v oblasti testování
  • Analytické myšlení
  • Důraz na detail
  • Znalost základů automatizace ve WebDriveru výhdou (není podmínkou)
  • Další výhodou je znalost JIRA/TFS

CO NABÍZÍME?

  • Testovat různé typy projektů na webových a mobilních platformách
  • Možnost se naučit automatizované testování (WebDriver v C#)
  • Získat zkušenost se Scrum metodikou, kterou jsou projekty řízeny = vývojaři a testeři úzce spolupracují během vývoje
  • Naučit se technologicky progresivní webové platformy Sitecore a Kentico
  • Cerifikaci ITQB, a různé vývojařské certifikace
  • Vlastní iniciativa a vlastní názor je vítán a vyžadován, je zde prostor pro realizaci vlastních nápadů, procesů, nástrojů
  • Permanentní vzdělávání a držení kroku s technologickým vývojem
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, Friday Academy, interního učitele angličtiny, vlastní bar s občerstvením, týmové akce, občasný homeoffice, slevu na Microsoft produkty, podpora vzdělávání a jiné)

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)