PROJECT MANAGER / SCRUM MASTER

O pozici

V ACTUM se zaměřujeme na střední a velké projekty digitálních transformací v oblastech webových portálů, e-shopů, mobilních aplikací, e-mailingu, call center a sociálních sítí pro zákazníky z Čech, Německa, Nizozemska, Velké Británie či USA.

Jako Project manažer budete zodpovědný za celkový úspěch svěřeného projektu a svůj vlastní tým. Jsme mladý a otevřený kolektiv zaměřený na týmovou spolupráci a agilní vývoj.

Projektoví manažeři se u nás mimo jiné podílí na organizační přeměně nejen společnosti ACTUM, ale i našich klientů. Účastníme se agilních transformací a pomáháme klientům s jejich porozuměním.

Hlavní pracovní náplň

  • Plánování a realizace svěřených projektů webových portálů
    • Podílení se na workshopech definujících zadání
    • Řízení tvorby UX a Designu
    • Řízení vývoje až po spuštění projektu
  • Zodpovědnost za dodržení budgetu a harmonogramu
  • Vedení a koordinace projektového týmu
  • Facilitace SCRUM ceremonií a prezentací dodávek klientovi
  • Řízení očekávaní na straně klienta a rozvoj obchodních vztahů
  • Řízení rizik a identifikace priorit
  • Reporting stavu projektu
  • Podílení se na pre-sale aktivitách
    • Řízení procesu nacenění nových zakázek
    • Podílení se na prezentacích řešení
    • Podílení se na vypracovávání návrhů obchodních smluv

Očekávané znalosti a požadavky

  • Dobré komunikační schopnosti / nekonfliktnost
  • Praktické zkušenosti s řízením IT projektů 2-3 let, nejlépe na straně dodavatele
  • Praktické zkušenosti s přímým řízením vývojového týmu
  • Praktické zkušeností s Agilním vývojem na pozici Scrum mastera výhodou
  • Zkušenosti s realizací webů velkou výhodou
  • Zkušenost s dodávkou projektů pro velké společnosti, zahraniční společnosti výhodou

Ostatní požadavky

  • Kreativita a smysl pro inovace
  • Týmový duch a dobré komunikační schopnosti
  • Dobrá znalost anglického jazyka (denní komunikace / conf. cally)
  • Ochota namátkově cestovat, a to i do zahraničí ke klientům
  • Chuť dále se rozvíjet a učit se nové technologie

Co nabízíme

  • U nás je to výzva!
  • Angličtina na dennodenní úrovni
  • Dlouhodobé projekty zaměřené na webové technologie a digitální transformace
  • Vlastní in-house tým dedikovaný pouze na Váš projekt
  • Čas v práci Vám zpříjemní talentovaní kolegové zaměření na týmovou práci a výsledky
  • Možnost vzdělávat se a kariérně růst
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)