PROJECT COORDINATOR

O pozici

V ACTUM se zaměřujeme na střední a velké projekty digitálních transformací v oblastech webových portálů, e-shopů, mobilních aplikací, e-mailingu, call center a sociálních sítí pro zákazníky z Čech, Německa, Nizozemska, Velké Británie či USA.

Jako Projektový koordinátor se budete administrativně podílet na plánování kapacit cca 40 programátorů a koordinaci externích dodavatelů. Nedílnou součástí Vaší práce je komunikace s projekt manažery a případná podpora na jejich projektech.

Výhledově je možné se z této pozice přesunout na pozici Junior projekt manažera a nastartovat tak Vaši kariéru v IT.

Hlavní pracovní náplň

  • Podpora oddělení vývoje webových aplikací při plánování kapacit a ověřování dostupnosti externistů
  • Zodpovědnost za udržování (organizace, koordinace, aktualizace) plánu kapacit
  • Identifikace rizik a příprava dlouhodobého plánu kapacit a jeho reporting
  • Podpora projekt manažerů při sestavování projektových plánů a hledání alternativ řešení v případě nedostatku kapacit
  • Koordinace drobných projektových aktivit (týmové aktivity, meetingy) pod dohledem senior projekt manažera

Očekávané znalosti a požadavky

  • Logické myšlení, schopnost samostatně řešit problémy a hledat alternativy řešení
  • Schopnost pracovat na více úkolech najednou
  • Dobrá práce s Excelem, schopnost rozvíjet se v něm (vzorce)
  • Zkušenosti v IT či s realizací webů velkou výhodou
  • Povědomí o projekt managementu velkou výhodou

Ostatní požadavky

  • Pečlivost a smysl pro inovace
  • Týmový duch a dobré komunikační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Chuť dále se rozvíjet a učit se nové věci

Co nabízíme

  • U nás je to výzva!
  • Angličtina na dennodenní úrovni
  • Dlouhodobé projekty zaměřené na webové technologie a digitální transformace
  • Čas v práci Vám zpříjemní talentovaní kolegové zaměření na týmovou práci a výsledky
  • Možnost vzdělávat se a kariérně růst
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)