PRÁVNÍK V IT BRANŽI

O pozici

Tato pozice je vynikající příležitost pro studenta 4. a 5.ročníku se zájmem o občanské a obchodní právo v IT odvětví, reklamě a turismu.

Náplň práce:

U nás se staneš součástí právního oddělení poskytujícího poradenství celé skupině 8 společností. Zblízka se seznámíš se životem společnosti a budeš jí pomáhat k úspěchům v obchodním jednání i vnitřním fungování. Budeš mít možnost ovlivnit nastavování procesů a podílet se na tvorbě právních dokumentů. Mezi tvé zodpovědnosti bude patřit sestavování a spravování smluv o dílo, korporátních dokumentů, revidování existujících smluv a asistence s ostatními interními záležitostmi. Zároveň budeš jako reprezentant společnosti napřímo komunikovat a jednat s našimi klienty a obchodními zástupci. V našem právním oddělení z tebe neplánujeme udělat ani cvičenou opičku, ani dobře placenou sekretářku, ale plnohodnotného parťáka s vlastní kompetencí a odpovědností.

Pracovní prostředí a požadavky:

Už při vstupu k nám na tebe dýchne neformální atmosféra a dress code. Od prvního dne s tebou bude pracovat naše zkušenější právnička Lenka, která tě zasvětí do našeho odvětví, problematiky s ním spojené a vysvětlí ti vše potřebné. Naše společnost má mezinárodní působnost i prostředí. Proto je nezbytné, abys ovládal anglický jazyk včetně právní terminologie, a to na plynulé úrovni. Velkou výhodou ti bude i němčina a znalost německého práva.

K tomu budeš ještě potřebovat:

  • Úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání právního zaměření v ČR
  • Schopnost obhájit si svůj názor a srozumitelně vysvětlit právní otázky neprávnímu publiku
  • Samostatnost, pečlivost a vynikající organizační schopnosti
  • Týmového ducha a zodpovědnost za svoji práci
  • Excelentní komunikační dovednosti a chuť se učit novým věcem
  • Předchozí praxe z advokátní kanceláře ti bude velkou výhodou

Proč právě my?
  • Dáme ti možnost podílet se na vytváření a nastavení procesů ve firmě
  • Nabízíme ti práci v perspektivním oboru v mezinárodní společnosti
  • Budeš se učit od naší zkušené právničky či externí advokátní kanceláře
  • Pracovat budeš pouze na reálných případech
  • Možnost pracovat na plný nebo částečný úvazek
  • Angličtinu budeš procvičovat nejenom s kolegy, ale můžeš se i zúčastnit lekcí s rodilým mluvčím
  • Máme neformální dress code a pracujeme v pohodovém a nekorporátním prostředí
  • Naše Friday Academy, kde nám pravidelně přednáší externí i interní experti z IT oboru budou volně přístupné i pro tebe
  • Od září 2018 nás najdeš v nových prostorách v blízkosti metra Nádraží Holešovice, kde na tebe čeká mimo jiné běžecká dráha, relax zóny, barbeque a firemní kavárna.

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)