JUNIOR CONTROLLER

O pozici

Jsi absolventem/kou ekonomického oboru a máš analytické myšlení? Spousta čísel tě nevystraší, naopak v nich vidíš smysl? Chceš mít přehled o finančních procesech a podnikových financích? Máš dobré komunikační schopnosti a rád si povykládáš i anglicky? Potom je naše nová pozice přímo pro tebe!

Náplň práce:

Na starost budeš mít vytváření výkazu zisku a ztrát, přehledů o rozvahových účtech či správu docházky. Budeš se také podílet na řízení nákladů a monitorování účinnosti a ziskovosti projektu a následném vykazování. Zapojíš se do procesu vytváření prognóz a rozpočtů. Spolu s týmem budeš pracovat na měsíčních uzávěrkách.

Koho hledáme?

  • absolventa/ku či studenta/ku ekonomické vysoké školy – nutno pracovat na plný úvazek
  • znalost českých a mezinárodních účetních standardů je výhodou
  • zkušenosti s obdobnou pozicí se vždycky hodí, nejsou však nutností
  • angličtina na komunikativní úrovni – jedná se o oficiální jazyk společnosti
  • analytické detailně orientované myšlení na této pozici budeš potřebovat
  • ochota učit se nové věci a profesionálně růst
  • pokročilá znalost MS Excel, pokud umíš i MS Access je to výhoda pro tebe

Proč právě my?

  • dáme ti možnost pracovat samostatně, vždy se však můžeš spolehnout na pomoc zkušených kolegů
  • nabízíme ti práci v perspektivním oboru v mezinárodní společnosti
  • ke své práci budeš využívat business analytics services (Power BI)
  • pracovat budeš pouze na reálných případech s reálnými čísly – budeš mít přehled o podnikových financích a finančních procesech
  • angličtinu budeš procvičovat nejenom s kolegy, ale můžeš se i zúčastnit lekcí s rodilým mluvčím
  • máme neformální dress code a pracujeme v pohodovém a nekorporátním prostředí
  • naše Friday Academy, kde nám pravidelně přednáší externí i interní experti z IT oboru budou volně přístupné i pro tebe

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)