IT ACOUNT MANAGER – WEBOVÉ APLIKACE

O pozici

V ACTUM se zaměřujeme na střední a velké projekty digitálních transformací v oblastech webových portálů, e-shopů, mobilních aplikací, e-mailingu a sociálních sítí pro zákazníky z Čech, Německa, Nizozemska, Velké Británie či USA.

Jako Account manager budete součástí českého obchodního týmu, který se aktivně zaměřuje na obchodní případy od jejich samostatného začátku až po následnou péči o zákazníky. Vaším úkolem bude identifikace nových obchodních příležitostí, spolupráce na přípravě obchodních nabídek a péče o stávající klienty. Jedná se o týmovou práci, při které budete spolupracovat se Solution architekty, programátory a on-line marketéry. Vaše zaměření bude na vývoj webových portálů, e-shopů a on-line marketing.

Výhledově se můžete posunout na pozici Key acccount managera a soustředit se výhradně na rozvoj vztahů a upsale Vám svěřených klientů.

Koho hledáme

  • Hledáme aktivního obchodníka s citem pro rozvoj lidských vztahů s klienty
  • Člověka se vztahem k technologiím
  • Někoho, kdo je samostatný a dokáže pracovat na více úkolech najednou

Hlavní pracovní náplň

  • Prodej služeb a produktů ACTUMu (Webový vývoj, aplikace, online marketing, digitální transformace)
  • Identifikace potencionálních klientů, cold cally & vytváření vztahů s novými klienty
  • Spolupráce s interními týmy na přípravě a prezentaci nabídek
  • Proaktivní rozvoj vztahů se získanými klienty s ohledem na prodej dalších služeb

Očekávané znalosti a požadavky

  • Odhodlání uspět a dosáhnout stanovených cílů
  • Obchodní zkušenostmi min 2. roky (Prodej produktů nebo služeb)
  • Velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, proaktivita a zákaznický přístup
  • Logické myšlení, schopnost hledat alternativy řešení

Ostatní požadavky

  • Pečlivost a flexibilita
  • Týmový duch
  • Znalost anglického jazyka (někteří kolegové mluví pouze anglicky)
  • Chuť dále se rozvíjet a učit se nové věci

Co nabízíme

  • U nás je to výzva!
  • Prostor pro seberealizace a možnost dalšího kariérního růstu
  • Zázemí silné a dynamické společnosti přímo na metru C
  • Dlouhodobé projekty zaměřené na webové technologie a digitální transformace
  • Čas v práci Vám zpříjemní talentovaní kolegové zaměření na týmovou spolupráci a výsledky
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office, lekce angličtiny, Multisport karta, podpora v osobním vzdělávání

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)