CUSTOMER CARE SUPERVISOR

O pozici

CUSTOMER CARE tým Actumu chce uvítat ve svých řadách nového člena, který se zajímá o pokročilé webové platformy a baví jej komunikovat a jednat s klienty. V úzké spolupráci s Customer Care Leadem (Američan žijící v Praze) a týmem Customer Care Specialistů budete řešit požadavky převážně českých zákazníků na aktualizace jejich webů nebo řešení technických požadavků. Dále připravovat a prezentovat SLA smlouvy pro tyto klienty a celkově dohlížet na vývoj až do předání klientovi. Pokud umíte jednat s klienty, zároveň máte hlubší zájem a již i nějaké zkušenosti s vývojem a údržbou webu/eshopu, chcete používat angličtinu na denní bázi a naučit se Sitecore, Kentico a další sofistikované CMS platformy, pošlite nám Váš životopis a průvodní dopis, který nám napoví, zda jste na nově otevřenou pozici CUSTOMER CARE SUPERVISOR ten správný člověk!

Co budete dělat?
  • příjem požadavků na aktualizace webu nebo řešení technických požadavků přes ticketovací systém od klientů agentury
  • společně s týmem CC Specialistů vyřizovat tickety vlastními silami nebo delegování práce v případě náročnějších změn na programátory, kodéry nebo jiné specialisty
  • kontrola stavu požadavků
  • fakturace
  • znalost aktuálních servisních smluv a řízení činnosti v souladu s nimi, příprava a prezentace nových smluv
  • tvořit dokumentaci k jednotlivým projektům a klientům
  • komunikace s českými klienty (v češtině), zahraniční klienty řeší CC Lead
  • reporty pro klienty i tvorba interních reportů
  • vést menší projekty (znalost projektoveho řízení, agilní metodiky výhodou)

Jaké zkušenosti/dovednosti jsou třeba?

  • zkušenosti s obdobnou prací nebo se správou webu/eshopu
  • hlubší zájem o technologie, schopnost rychle se naučit pracovat se sofistikovanými platformami a aplikacemi
  • vynikající organizační schopnosti, zvládat pracovat pod tlakem na několika úkolech současně
  • asertivní ale velmi slušné jednání a vystupování
  • komunikační dovednosti
  • dobrá znalost angličtiny, schopnost komunikace /ústní i písemné (šéf CC oddělení mluví jenom anglicky)
  • velmi dobrá znalost MS Office

Výhodou je znalost práce s ticketovacím systémem (JIRA, Easy Redmine) a základní znalost co je HTML kód, CSS, Javascript, .NET atd.
Co se u nás můžete naučit?
  • Komunikovat v business kontextu s klienty v ČR i v zahraničí
  • Pracovat s unikátními technologiemi v oboru vývoje webu a digitálního marketingu
  • Organizovat práci v menších i větších digitálních projektech /výborná příprava na pozici Project Manager pro IT oblast

Co můžeme nabídnout my?

  • Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, členové našeho týmu jsou uznávanými odborníky
  • Působíme v ČR i v zahraničí, našimi klienty jsou společnosti jako RWE, Metro/Makro, Olympus, KB, Conrad, Wuestenrot, Oriflame
  • Sídlíme v moderních kancelářích s příjemnou a neformální atmosférou
  • Podnikáme časté pracovní cesty po ČR i do zahraničí
  • Pořádáme širokou škálu školení a vzdělávacích kurzů
  • Jsme tým nadšenců, kteří se navzájem podporují a motivují
  • Kvalitní práci umíme kvalitně ohodnotit

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)