CUSTOMER CARE SPECIALIST

O pozici

V týmu digitální agentury obsazujeme pozici CUSTOMER CARE SPECIALIST. Agentura se specializuje na vývoj webů a aplikací na pokročilých platformách Sitecore, Kentico a Zimbra. Pozice je vhodná pro uchazeče s hlubším zájmem a již s nějakými zkušenostmi s vývojem a údržbou webu/eshopu a s angličtinou na středně pokročilé úrovni.

Co budete dělat?

  • příjem požadavků na aktualizace webu nebo řešení technických požadavků přes ticketovací systém JIRA/Redmine od klientů agentury
  • vyřizování ticketů vlastními silami nebo delegování práce v případě náročnějších změn na programátory, kodéry nebo jiné specialisty
  • kontrolu stavu požadavků
  • fakturace
  • znalost aktuálních servisních smluv a řízení činnosti v souladu s nimi

Jaké zkušenosti/dovednosti jsou třeba?

  • zkušenosti s obdobnou prací nebo se správou webu/eshopu
  • hlubší zájem o technologie, schopnost rychle se naučit pracovat se sofistikovanými platformami a aplikacemi
  • vynikající organizační schopnosti, zvládat pracovat ve stresu na několika úkolech současně
  • asertivní ale velmi slušné jednání a vystupování
  • komunikační dovednosti
  • dobrá znalost angličtiny, schopnost komunikace /ústní i písemné
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalost HTML velkou výhodou

Co se u nás můžete naučit?

  • Komunikovat v business kontextu s klienty v ČR i v zahraničí
  • Pracovat s unikátními technologiemi v oboru vývoje webu a digitálního marketingu
  • Organizovat práci v menších i větších digitálních projektech /výborná příprava na pozici Project Manager pro IT oblast

Co můžeme nabídnout my?

  • Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, členové našeho týmu jsou uznávanými odborníky
  • Působíme v ČR i v zahraničí, našimi klienty jsou společnosti jako Olympus, Wuestenrot, Metro/Makro, Conrad, KB nebo Oriflame
  • Sídlíme v moderních kancelářích s příjemnou a neformální atmosférou
  • Podnikáme časté pracovní cesty po ČR i do zahraničí
  • Pořádáme širokou škálu školení a vzdělávacích kurzů
  • Jsme tým nadšenců, kteří se navzájem podporují a motivují
  • Kvalitní práci umíme kvalitně ohodnotit
  • Nástup možný ihned resp. dle dohody

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)