Angular Developer - mezinárodní banka

Do celkem 4 Tribů (squadů) přední mezinárodní banky hledáme několik Angular vývojářů, kteří budou vyvíjet moderní finanční produkty a které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost velké banky: Omnichannel Sales, Consumer Financing, Payment Methods, Securing life projects.

Category

IT Development & Consultancy

Type

Full-time

Location

Prague

Technology

Angular,

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Hledáme externího vývojáře do týmu, který bude pracovat na vývoji aplikace pro internetové bankovnictví. Tým funguje na agilních principech.

Popis pozice:

  • Vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře.
  • Programování v Typescript/Angular na základě funkčních požadavků.
  • Integrační a Unit testování.
  • Tvorba technické dokumentace v Swagger.
  • Kontrola dodržování vývojových standardů.

Váš profil:

  • Technologie: Angular, RXJs, Swagger, GIT
  • Alokace: Full-time
  • Lokalizace: Praha – Stodůlky / Home office
  • Nástup: ASAP
  • Délka alokace: Dlouhodobá spolupráce
  • Angličtina: Alespoň pasivní znalost (aktivní znalost výhodou)
  • Level seniority: Medior / Senior
  • Jaké zkušenosti a znalosti byste měli mít:
  • HTML, SCSS, bootstrap, ngx-bootstrap
  • OOP, design patterns, UML
  • Typescript a Javascript
  • Angular (webpack, ng-cli, karma, rxjs, Observable/Subject, Providers, Forms, Binding, component, service, module, pipe, directive)
  • Swagger, swagger-codegen
  • REST, yaml, JSON
  • GIT (Pull-requests, merge, rebase, cherry-pick, branching)

    Ostatní požadavky:
  • Znalost principů architektury microservices na základní úrovni.
  • Základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace.
  • Aktivní přístup k řešení zadaných úkolů.
  • Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost.
  • Znalost kubernetes, docker, jenkins (výhodou).

Co můžete očekávat:

  • Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis a staňte se součástí vývojového týmu u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu českého bankovnictví!

Are you interested? Or you don't see the right fit for you?

Please drop us a line and let us see whether there is a role that fits your skills and talent!

Do you want to know more? Get in touch with Jozef

Jozef Maljaček

Senior Talent Acquisition Recruiter